Şekerbank'tan Aydın Kuyucak'ta 191 m² Arsa

Şekerbank'tan Aydın Kuyucak'ta 191 m² Arsa
Aydın - Kuyucak - Kurtuluş Arsa - Konut İmarlı
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
191 m2 Konut İmarlı
  • Ada 0
  • Parsel 2762
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Özellikler

Muhit
  • Belediye
  • Cami

Adres

AYDIN İLİ, KUYUCAK İLÇESİ, KURTULUŞ MAHALLESİ, KÖYİÇİ MEVKİİ. 2762 PARSEL

Açıklamalar

Gayrimenkul Aydın İli Kuyucak ilçesi, Kurtuluş Mahallesi, Köyiçi mevki, 0 ada 2762 parsel numaralı arsa vasıflı 191,32m² yüz ölçümlü tapuda niteliği arsa olan taşınmazdır. Taşınmaz amorf geometrik şekildedir. Taşınmaz topografik olarak düz bir topografyada konumlu olup, kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Kuzeyden 7 imar yolu, batıda 2761 parsel, doğuda 2763 parsel, güneyde 2764 parsel ile çevrilidir. Taşınmaz mahalle yerleşik alanı içerisinde olup ayrık nizam 2 kat konut imarlıdır. Taşınmazın yola terk işlemi bulunmamaktadır.

Ulaşımı Aydın Denizli Kara yolu üzerinden, Kuyucak şehir merkezi kavşağı geçildikten yaklaşık 16 km sonra Kurtuluş mahalle kavşağına ulaşılır. Kuzey yönüne Adnan Menderes Bulvarına dönülür. 2950 m sonra sağa Kaptan Caddesine dönülür. 200 m sonra sola Süleyman Yetim Caddesine dönülür.400 m sonra sağa Teknik Ziraat Sokağa dönülür. 20 m sonra sağa dönülerek 0 ada 2762 parsele ulaşılır. Gayrimenkul, Kurtuluş mahallesi yerleşik alanı içinde kuzey kısmında yer almaktadır.  Ticari faaliyetler Kurtuluş mahalle merkezinde ve Kuyucak ilçe merkezinde yürütülmektedir. Yakın konumda Kurtuluş Ptt şubesi, Merkez Camii ve Kuyucak Belediyesi Kurtuluş düğün salonu bulunmaktadır. Bölgede alt yapı mevcut olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım mahalle yerleşik alanına kadar toplu taşıma ile sağlanmaktadır. 

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 23.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 230
Teminat Tutarı: ₺ 690

En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.