Anadolubank'tan Balıkesir Altıeylül'de 66.500 m² Tarla

Köy merkezine yakın konumda, anayol cepheli, sulama imkanı bulunan tarla
Anadolubank'tan Balıkesir Altıeylül'de 66.500 m² Tarla
Balıkesir - Altıeylül - Çandır Tarla - Diğer
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
66.500 m2 Diğer
  • Ada 0
  • Parsel 3139
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

BALIKESİR İLİ, ALTIEYLÜL İLÇESİ, ÇANDIR MAHALLESİ, BAĞLAR MEVKİİ. 3139-3140 PARSEL

Açıklamalar

Gayrimenkuller Balıkesir ili, Altıeylül ilçesi, Çandır Mahallesi, Bağlar mevkii sınırları içinde 3139 ve 3140 parsellerdir. 

3139 Parsel; 66.084,88 m² alana sahip “kavaklık” vasıflıdır. Taşınmaz kırıklı çokgen formda bir geometride olup, eğimsiz bir topografyaya sahiptir. Batı cephesinde kısmen kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup diğer cepheleri komşu parseller ile sınırlıdır. Susurluk Çayı'ndan sulama imkanı bulunmaktadır. Taşınmaz tarla vasıflı olup üzerinde 1 adet samanlık ve 1 adet hayvan ahırı bulunmaktadır.*Samanlık: Parselin doğu cephesinde konumlu samanlık olarak kullanılan yapı hava fotoğraflarından yapılan ölçümlere göre yaklaşık 680 m² alanlıdır. Samanlığın dört tarafı açık, çatısı saç kaplamalıdır. Hayvan ahırı: Parselin doğu cephesinde konumlu ahır olarak kullanılan yapı hava fotoğraflarından yapılan ölçümlere göre yaklaşık 420 m² alanlıdır. Ahırın dört tarafı ahşap korkuluk ile çevrili, çatısı saç kaplamalıdır.  

3140 Parsel; 415,12 m² alana sahip “yol” vasıflıdır. Konu taşınmaz kırıklı çokgen formda bir geometride olup, eğimsiz bir topografyaya sahiptir. Güney cephesinde demir yoluna cephesi bulunmakta olup diğer cepheleri komşu parseller ile sınırlıdır. Susurluk çayından sulama imkanı bulunmaktadır.
Gayrimenkulün bulunduğu yakın çevrede, genellikle tahıl tarımı, besicilik tarımı yapılmakta olup, ekili tarım arazileri ve boş tarlalar yoğunluk göstermektedir. Taşınmazlara ulaşım özel tarım araçlarıyla sağlanmaktadır.

Çandır Mahallesi'ne ulaşım için Kepsut Caddesi üzerinde doğu istikametinde ilerlerken Karaman, Köylüköyü, Balıklı mahalleleri geçince güneydoğu istikametinde yaklaşık 3 km ilerlendikten sonra Çandır Mahallesine ulaşılabilmektedir. Çandır Mahalle merkezinden çıkıp, kuzey ve güney yönde devam eden kadastral ve stabil yollar takip edilerek taşınmazlara ulaşılır. 

Teklif Bekleniyor
Başlangıç Fiyatı: ₺1.300.000
Sonraki Teklif:
Minimum Artış Tutarı: ₺ 13.000
Hizmet Bedeli
₺ 46.020
İhaleye katılabilmeniz için belirlenmiş hizmet bedelini yatırmanız gerekmektedir.
TR89 0013 5000 0001 2011 2200 01
Teklif vermek için oturum açın!
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bu ilan hakkında bilgi almak
veya görmek için bizi arayabilirsiniz.

444 26 43

Nasıl Teklif Veririm?

İmzalayın İhale şartnamesini imzalayın ve ihaleye katılım koşullarını sağlayın.
Ödeyin İhale katılım bedelini ilgili bankanın genel müdürlük hesabına ödeyin.
Kazanın İhale katılımınızı gerçekleştirerek ihaleyi kazanın.
Edinin İhaleyi kazandığınız tutar üzerinden kalanı ödeyerek satışı tamamlayın.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.