Şekerbank'tan Afyonkarahisar Başmakçı'da 3.200 m² Tarla

Şekerbank'tan Afyonkarahisar Başmakçı'da 3.200 m² Tarla
Afyonkarahisar - Başmakçı - Merkez/Başmakçı Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
3.200 m2 Tarla
  • Ada 0
  • Parsel 7911
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

AFYONKARAHİSAR İLİ, BAŞMAKÇI İLÇESİ, MERKEZ/BAŞÇAKMAKÇI MAHALLESİ, AKKOYUNLU YOLU MEVKİİ, 7911 PARSEL

Açıklamalar

7911 nolu parseldeki taşınmaz  boş vaziyette olup sürülü olduğu görülmüştür. Parselin kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz susuz tarım arazisidir. Taşınmaz üzerinde  herhangi bir yapı unsuruna rastlanılmamıştır. Taşınmaz hafif taşlıklı yapıya sahiptir. Bölgede genellikle buğday, arpa gibi ekilip biçilen tarım arazileri yer almaktadır. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgene benzer yamuk bir forma sahip olup düz bir arazi yapısına sahiptir.

Afyonkarahisar ili, Başmakçı ilçesi, Gülistan Mahallesi, Akkoyunlu Altı Mevkii, 7911 nolu parseli teşkil eden tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz Başmakçı İlçesi, Gülistan Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz Başmakçı İlçesi merkezinin kuzeydoğusunda yaklaşık ilçe merkezine 4,1 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde kendisi gibi ürün alınıp verilmeye devam etmekte olan tarım alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel ve zirai tarım araçları ile sağlanmaktadır. 

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 6.500
Minimum Artış Tutarı: ₺ 65
Teminat Tutarı: ₺ 278
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.