Şekerbank'tan Ardahan Merkez'de 10.613 m² Tarla

Şekerbank'tan Ardahan Merkez'de 10.613 m² Tarla
Ardahan - Merkez - Yalnızçam Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
10.613 m2 Tarla
  • Ada 105
  • Parsel 5
  • Krediye Uygun Hayır

Adres

ARDAHAN İLİ, MERKEZ İLÇESİ, YALNIZÇAM KÖYÜ, 105 ADA 5 PARSEL

Açıklamalar

Gayrimenkul Ardahan ili, Merkez ilçesi, Yalnızçam Köyü civarında konumlanmaktadır. Taşınmaz 10.613,8 m² yüzölçümlüdür. 105 ada 5 nolu parselin kadastral yola güneyden cephesi bulunmaktadır, parselin yaklaşık 358 m cephesi, 28 m derinliği bulunmaktadır. Taşınmaz geometrik olarak yamuk dörtgen forma, topoğrafik olarak düz bir zemine sahiptir.

Ulaşım Ardahan Hükümet Konağı önünden Ardahan İlinin ana arterlerinden biri olan Kongre caddesi üzerinden batı yönde yaklaşık 2 km ilerledikten sonra Ardahan-Ardanuç Karayolu ayrımına sağa dönülür buradan yaklaşık 10 km ilerledikten sonra Yalnızçam Köyü ayrımından sağa dönülür, buradan Yalnızçam Köyü istikametinde yaklaşık 10 km ilerlenir, taşınmaz burada konumludur. 105 ada 6 parselin kadastral yola batıdan cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Çatalköprü Köyü, Uzunova Köyü, Tepeler Köyü, çeşitli hayvancılık amaçlı ahırlar ve tarlalar bulunmaktadır. Yaya ve araç trafiğinin düşük yoğunlukta olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları çeşitlidir. Özel araç ile erişilebilirliğe sahiptir.

 

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 25.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 250
Teminat Tutarı: ₺ 930
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.