Şekerbank'tan Ardahan Merkez'de 754 m² Tarla

Şekerbank'tan Ardahan Merkez'de 754 m² Tarla
Ardahan - Merkez - Yalnızçam Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
754 m2 Tarla
  • Ada 107
  • Parsel 38
  • Krediye Uygun Evet

Adres

ARDAHAN İLİ, MERKEZ İLÇESİ, YALNIZÇAM KÖYÜ, 107 ADA 38 PARSEL

Açıklamalar

107 ada 38 parsel nolu parselin kadastral yola kuzeyden cephesi bulunmaktadır, parselin yaklaşık 45 m cephesi, 19 m derinliği bulunmaktadır. Taşınmaz 754.28 m² yüzölçümüne sahiptir.

Ardahan ili, Merkez ilçesi, Yalnızçam Köyü civarında konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Ardahan Hükümet Konağı önünden Ardahan ilinin ana arterlerinden biri olan Kongre Caddesi üzerinden batı yönde yaklaşık 2 km ilerledikten sonra Ardahan-Ardanuç Karayolu ayrımına sağa dönülür buradan yaklaşık 10 km ilerledikten sonra Yalnızçam Köyü ayrımından sağa dönülür, buradan Yalnızçam Köyü istikametinde yaklaşık 10 km sonra ilerlenir. Taşınmazın yakın çevresinde Çatalköprü Köyü, Uzunova Köyü, Tepeler Köyü, çeşitli hayvancılık amaçlı ahırlar ve tarlalar bulunmaktadır. Yaya ve araç trafiğinin düşük yoğunlukta olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları çeşitlidir. Özel araç ile erişilebilirliğe sahiptir.


İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 7.040
Minimum Artış Tutarı: ₺ 70
Teminat Tutarı: ₺ 211
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.