Anadolubank'tan Denizli Buldan'da 32.547 m² Tarla

Anadolubank'tan Denizli Buldan'da 32.547 m² Tarla
Denizli - Buldan - Çatak Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
32.547 m2 Tarla
  • Ada 109
  • Parsel 23
  • Krediye Uygun Evet

Adres

DENİZLİ İLİ, BULDAN İLÇESİ, ÇATAK MAHALLESİ, ASLANYERİ MEVKİİ, 109 ADA, 23 PARSEL

Açıklamalar

109 ada 23 parsel 32.547,01 m²  alanlı tarla vasıflıdır. Taşınmazda sulama imkanı bulunmamaktadır. Taşınmaz topografik olarak çok eğimli bir zemine, geometrik olarak amorf formasahiptir

 

Denizli İli, Buldan İlçesi, Çatak Mah, Dağardı Mevkiinde yer alan 109 ada 23 parselde tarla vasıflı ile Aslanyeri mevkiinde yer alan tarla vasıflı mülktür. Buldan İlçesi, Denizli ilinin 42 km kuzeybatısında, taşınmazın yer aldığı Çatak Mahallesi Buldan ilçesinin 7 km güneybatısında yer almaktadır. Taşınmazın, Denizli-Antalya karayolu üzerinde Aydın istikametine ilerlerken Savcılı kavşağından sağa Savcılı Mahallesi istikametine dönülür. Yol üzerinde 7.8 km ilerlendiğinde taşınmaz konumlanmaktadır. Taşınmazın çevresinde benzer özellikte sulanabilir tarlalar, kıraç tarlalar yer almaktadır. Taşınmazın Çatak Mahalle yerleşkesine yakın mesafede bulunması ulaşımında kolaylık sağlamaktadır. Taşınmazın çevresinde benzer özelliklerde tarım yapılan tarım arazileri, mahalle merkez yerleşkeleri, tarla ve mevki yolları bulunmaktadır.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 175.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 1.750
Teminat Tutarı: ₺ 0
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.