Anadolubank'tan Denizli Çivril'de 10.832 m² Tarla

Anadolubank'tan Denizli Çivril'de 10.832  m² Tarla
Denizli - Çivril - Seraserli Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
10.832 m2 Tarla
  • Ada 138
  • Parsel 3
  • Krediye Uygun Evet

Adres

DENİZLİ İLİ, ÇİVRİL İLÇESİ, SERASERLİ KÖYÜ, DEMİR ARDI MEVKİİ. 138 ADA 3 PARSEL

Açıklamalar

Taşınmaz Denizli İli, Çivril İlçesi, Seraserli Köyü, Demirardı Mevkii 138 ada 3 parselde yer alan 10.832,18 m² alanlı “TARLA” vasıflı tarım arazisidir. Taşınmazın yakın çevresinde yapılaşma bulunmayıp ekili ve dikili tarım arazileri yer almaktadır. Konumlu olduğu bölge eğimsiz, düz satıhlıdır. Arazi taşsız, derin ve verimli toprak yapısına sahiptir. Çevre arazilerde mısır, arpa, buğday ve meyve yetiştirildiği görülmektedir. Sulama rögarlarından dolayı sulu tarım yapılabilmektedir. Taşınmazın  konumlu olduğu bölge eğimsiz, düz satıhlıdır. Gayrimenkul verimli toprak yapısına sahip, elektrik ve su altyapısının bulunduğu bölgede yer alan tarım arazisidir. 

Ulaşım için; Çivril‟den güney doğu yönünde İnceköy istikameti yönünde ilerlenir, yaklaşık 20 km sonra Seraserli köyüne ulaşılır, Köyden güney batı yününe doğru yaklaşık 1,5 km gidilir ve ulaşılır. Gayrimenkul Çivril merkeze 20 km, Seraserli köy merkezine 5 km uzaklıktadır. Özel arazi araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 85.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 850
Teminat Tutarı: ₺ 0
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.