Anadolubank'tan Denizli Çivril'de 6.390 m² Tarla

Anadolubank'tan Denizli Çivril'de 6.390 m² Tarla
Denizli - Çivril - Seraserli Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
6.390 m2 Tarla
  • Ada 129
  • Parsel 229
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

DENİZLİ İLİ, ÇİVRİL İLÇESİ, SERASERLİ KÖYÜ, DEMİR ARDI MEVKİİ. 129 ADA 229 PARSEL

Açıklamalar

Taşınmaz Denizli İli, Çivril İlçesi, Seraserli Köyü, Demirardı Mevkii 129 Ada 229 parselde yer alan, 6.390,40 m² alanlı “TARLA” vasıflı tarım arazisidir. Gayrimenkul Çivril ilçe merkezine yaklaşık 20 km mesafede yer almakta olup taşınmazın yakınlarında tarım arazileri görülmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde yapılaşma bulunmayıp ekili ve dikili tarım arazileri yer almaktadır. Konumlu olduğu bölge eğimsiz, düz satıhlıdır. Araziler taşsız, derin ve verimli toprak yapısına sahiptirler. Çevre arazilerde mısır, arpa, buğday ve meyve yetiştirildiği görülmektedir. Sulama rögarlarından dolayı sulu tarım yapılabilmektedir.

Taşınmazın  konumlu olduğu bölge eğimsiz, düz satıhlıdır. Arazi taşsız, derin ve verimli toprak yapısına sahiptir. Çevre arazilerde mısır, arpa, buğday ve meyve yetiştirildiği görülmektedir. 

Ulaşım için; Çivril‟den güney doğu yönünde İnceköy istikameti yönünde ilerlenir, yaklaşık 20 km sonra Seraserli köyüne ulaşılır, Köyden güney batı yününe doğru yaklaşık 1,5 km gidilir ve  ulaşılır. Özel arazi araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir..

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 45.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 450
Teminat Tutarı: ₺ 0

En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.