Şekerbank'tan Erzurum Horasan'da 20.219 m² Tarla

Şekerbank'tan Erzurum Horasan'da 20.219 m² Tarla
Erzurum - Horasan - A. kızılca Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
20.219 m2 Tarla
  • Ada 109
  • Parsel 2
  • Krediye Uygun Hayır

Adres

ERZURUM İLİ, HORASAN İLÇESİ, AŞAĞI KIZILCA MAHALLESİ, KARANLIKDERE MEVKİİ, 109 ADA 2 PARSEL

Açıklamalar

Erzurum, İli, Horasan İlçesi, Aşağı Kızılca Mahallesi, 109 ada 2 parsel, 20.219,48 m² yüz ölçüme sahip tarla vasıflı taşınmazdır. Parsel kuzey doğu ve güney batı uzantılı genel olarak amorf geometrik formdadır. Parsel kuzeydoğu ve güney batı uzantılı genel itibari ile amorf geometrik formdadır. Parsel kuzeybatısından geçen arazi yoluna cepheli, kadastral yola yaklaşık 298 m cephe genişliğine sahip olup diğer cephelerden komşu parsellerle ile sınırdır. Parsel zemini düz bir topografik yapıya sahiptir. Parsel konum olarak sulama kanalına yakın olup endüstriyel tarıma uygun niteliktedir.

Gayrimenkul Köprüköy ve Horasan İlçesi arasında kalan bölgede D100 karayolunun 2 km kuzey iç kısmında konumlanmaktadır. Ulaşım; D100 karayolu kullanılarak Köprüköy İlçesinden doğu istikamette yaklaşık 11 km sonra Karaçuha Mahallesi kavşağından sola ve kuzeye ayrılan yola girilir ve yaklaşık 2 km sonra sağ kol üzerinde yolun 200 doğusunda konumlu taşınmaza ulaşım sağlanır. Sınırına 200 m batısına kadar asfalt yol ile taşınmaz sınırına ise arazi yolu ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkule toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Erzurum-Kars Karayoluna olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.

Taşınmaz şehrin tercih edilen birimlerinden olan Aşağı Kızılca Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Erzurum-Kars Karayolunun kuzey tarafında Aras Nehri havzasında yer almaktadır. Yakın çevrede, genellikle tarım arazileri ile küçük yerleşke merkezleri olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın az yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 30.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 300
Teminat Tutarı: ₺ 1.215
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.