Alternatif Bank'tan Eskişehir Tepebaşı'nda 15.225 m² Tarla

Alternatif Bank'tan Eskişehir Tepebaşı'nda 15.225 m² Tarla
Eskişehir - Tepebaşı - Aşağı söğütönü Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
15.225 m2 Tarla
  • Ada 10990
  • Parsel 12
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

ESKİŞEHİR İLİ, TEPEBAŞI İLÇESİ, AŞAĞI SÖĞÜTÖNÜ MAHALLESİ. 10990 ADA 12 PARSEL

Açıklamalar

10990 ada 12 parsel Tarla niteliğinde olup 15.225,31 m² alanlı, yamuk geometrik şekilli, sulanma imkanı olan, eni 147 m, derinliği 175 m, etrafı sınır belirleyici bir unsur ile çevrili olmayıp, üzerindeki ürün hasatı yapılmıştır. Parselin kuzey doğu kısmındaki cephesi bir kısmı Söğütlü çayına cepheli olup, diğer cepheleri diğer komşu parseller ile çevrilidir.  Elektrik ve su kullanımı için altyapı mevcuttur.

Gayrimenkulün yer aldığı bölge Eskişehir'den Bursa ve İstanbul yönünde ulaşımın sağlandığı çevre yolunun kuzey kısmında yer almaktadır. Çevre yolunun kuzeyinde imar olmayıp, mevzi imar ile inşa edilmiş binalar yer almaktadır. Bu binalar genel itibari ile otomotiv satış ve bakım bayileri, ufak değişiklik ile araç satış yerleri özel okula çevrilmiş, bazı inşaat malzemelerinin satış ve depolama alanları, boş tarlalar, akaryakıt istasyonları, kahvaltı ve piknik bahçeleri yer almaktadır. Çevre yolunun kuzey kısmında yer alan Aşağı Söğütönü ve Zincirlikuyu mahalleleri yer almakta olup genel olarak imarsız tarım alanları ve ayrık nizam 2 ve 3 kat imarlı yapılaşmalar vardır. Taşınmaz Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Aşağı Söğütönü Mahallesi'nde yer almakta olup, konu taşınmaza ulaşım, Eskişehir merkezden Atatürk Lisesi önünden batı yönünde Atatürk Bulvarı'ndan batı yönünde ilerlenir, Ulusal Egemenlik Bulvarı'ndan devam edilir, Yonca kavşaktan Bursa yoluna çıkılır, sağda Doğa Koleji geçilir sağ tarafa yan yola girilir, 375 metre ilerlenir parselin kuzeyinde 10990 ada 12 parsele geçilir.

Ekspertiz ücreti ödemeden kredi imkanı!
İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 600.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 6.000
Teminat Tutarı: ₺ 30.000

En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.