Şekerbank'tan Konya Çeltik'te 91.941 m² Tarla

Şekerbank'tan Konya Çeltik'te 91.941 m² Tarla
Konya - Çeltik - Büyükhasan Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
91.941 m2 Tarla
  • Ada 105
  • Parsel 22
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

KONYA İLİ ÇELTİK İLÇESİ BÜYÜKHASAN KÖYÜ TOTOĞLU MEVKİİ ADA 105 PARSEL 22

Açıklamalar

Gayrimenkul Totoğlu Mevkii 105 ada 22 parsel, tarla vasıflı olup 91.941 m² yüzölçümlüdür. Geometrik olarak amorf seklinde olan parsel, eğimsiz (çok az eğimli) arazi yapısına sahiptir. Parsel üzerinde yapı bulunmamakta olup tarlanın bir kısmı ekili, bir kısmı ise sürülü haldedir. Parselin kadastro yoluna yaklaşık 300 m cephesi vardır. Konu tarlada su kaynağı bulunmamakta ancak çevresinde köylülere ait su kuyuları bulunmakta olup yakın parsellerde yer altı boruları ile sulama yapıldığı görülmüştür. Çevre parsellerden sulanabilir tarla özelliğindedir.

Konya ili, Çeltik İlçesi, Karşıyaka Mahallesi(tapuda Büyükhasan), Totoğlu Mevkii 105 ada 22 parsel tarla vasıflı taşınmazdır. Çeltik ilçe merkezinden Yunak yoluna girilir ve Küçükhasan köyü geçildikten sonra Karşıyaka Köyüne gelinmiş olunur. Taşınmaz köy merkezinin yaklaşık kuşuçusu 2,5 km güneydoğusunda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde köy yerleşim alanları ve benzer nitelikte tarım arazileri vardır. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Taşınmaz kadastro yoluna cephelidir.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 365.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 3.650
Teminat Tutarı: ₺ 10.950

En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.