Şekerbank'tan Konya Ilgın'da 22.800 m² Tarla

Şekerbank'tan Konya Ilgın'da 22.800 m² Tarla
Konya - Ilgın - Mecidiye Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
22.800 m2 Tarla
  • Ada 115
  • Parsel 36
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Hayır

Adres

KONYA İLİ ILGIN İLÇESİ MECİDİYE MAHALLESİ 115 ADA 36 PARSEL

Açıklamalar

Gayrimenkul, Konya İli, Ilgın İlçesi, Mecidiye Mahallesi, Sarıgazi Mevkiinde 115 ada 36 parselde konumlu 22.800 m² yüzölçümüne sahip tarla vasıflı parseldir.
Konu taşınmaz, Mecidiye Mahalle merkezinin kuş uçuşu olarak yaklaşık4,15 km kuzeyinde, Ilgın İlçe merkezinin yaklaşık 6,50 km batısında, verimli tarım arazilerinin olduğu bölgede yer almaktadır.  Parselin güneybatı cephesi kadastral yola, diğer cepheleri komşu parseller ile bitişiktir. 17 metre kadastro yoluna cephesi bulunmakta ve topografik olarak düz arazi yapısına geometrik olarak dikdörtgen şekle sahiptir. Parselin sınırları herhangi bir belirleyici unsur tel, duvar çit vb. ile çevrili değildir.  Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.
Gayrimenkule ulaşım için Mecidiye Caddesi ve Konya Afyon Karayolu kesişim kavşağından itibaren tarla ve kadastro yolları kuzey istikamette yaklaşık 950 metre takip edilerek ulaşılır. Düz arazi yapısına sahip, geometrik olarak dikdörtgen şekle sahiptir. Parselin sınırları herhangi bir belirleyici unsur tel, duvar çit vb. ile çevrili değildir. Değerleme tarihinde parsel üzerinde ekili/dikili herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 55.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 550
Teminat Tutarı: ₺ 1.947
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.