Şekerbank'tan Konya Karapınar' da 17.102 m² Tarla

Şekerbank'tan Konya Karapınar' da 17.102 m² Tarla
Konya - Karapınar - Salur Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
17.102 m2 Tarla
  • Ada 0
  • Parsel 1811
  • Krediye Uygun Hayır

Adres

KONYA İLİ, KARAPINAR İLÇESİ, SALUR MAHALLESİ, HAYRATINBAŞI MEVKİ, 1811 PARSEL

Açıklamalar

Taşınmaz tarla vasıflı olup, 17.102,39 m2 yüzölçümlüdür. Parsel; az eğimli (% 2-3) bir topografyada, amorf geometriye sahip olup, kuzey cephesinden kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parselin; kendi sulama kuyusu bulunmamaktadır. Mahallen parsel sınırlarında; herhangi bir duvar/tel/çit vb. sınırlayıcı unsur bulunmamaktadır. Parsele ulaşım; bölgede yer alan Karapınar Emirgazi Yolu üzerinden sağlanmaktadır. 

Gayrimenkul Konya İli, Karapınar İlçesi, Salur Mahallesi, Hayratınbaşı Mevki, 1811 Parsel numaralı, Tarla vasıflı taşınmazdır. Emirgazi-Karapınar Yolu üzerinde Emirgazi yönünde ilerlerken, yaklaşık 7 km ileride, sağ kol üzerinde konumludur. Bölge sakinleri genel olarak; tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla sağlanabilmektedir.

** NOT: Konu taşınmaz; mevcut Emirgazi Yoluna 2. sırada konumlu parsel olup, kuzeyindeki parsel tapuda yol olarak tescillidir. Kuzeyindeki parselin yol için kamulaştırması söz konusudur. Bu nedenle konu parsel, Emirgazi Yoluna cepheli duruma gelmekte olup, parselin kadastral yola cepheli olduğu görülmektedir.


İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 150.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 1.500
Teminat Tutarı: ₺ 4.500
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.