Anadolubank'tan Manisa Saruhanlı'da 21.561 m² Tarla

Anadolubank'tan Manisa Saruhanlı'da 21.561 m² Tarla
Manisa - Saruhanlı - Mütevelli-Sarıkız Tarla - Tarla
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
21.561 m2 Tarla
  • Ada 193
  • Parsel 20
  • Krediye Uygun Evet

Adres

MANİSA İLİ, SARUHANLI İLÇESİ, MÜTEVELLİ MAHALLESİ. 193 ADA 20 PARSEL

Açıklamalar

Manisa İli, Saruhanlı İlçesi, 193 Ada 20 Parselde bulunan taşınmaz tapu kaydında toplam 21.561,15 m² yüzölçümüne sahiptir.
Gayrimenkul Mütevelli Mahallesi, Hacıbeykırı mevkiinde konumlanmakta olup, Mütevelli Mahallesi yerleşim yerine kuş uçuşu olarak 2 km kadar uzaklıktadır. Genellikle zeytinlikler, üzüm bağları, yem bitkileri, üretimin yapıldığı tarım alanlarından ve mahalle merkezine yakın olması nedeniyle az sayıda çiftliklerden oluşmaktadır. Taşınmaz halihazırda tahmini 25-30 yaş aralığında zeytinlik durumundadır. Taşınmaza ulaşım arazi yoluyla sağlanmaktadır. Taşınmaza en yakın yerleşim birimi 2 km kadar batı yönde Mütevelli Mahallesi’dir.

Taşınmazın tarımsal amaçla kullanıldığı, killi-tınlı bünyeli olduğu, topoğrafik olarak eğimli ve %10-15 eğimli yapıda olduğu, her türlü makinalı tarıma müsait, tuzluluk, alkalilik, erozyon ve drenaj gibi sorunları bulunmayan ve zirai faaliyete elverişli bir tarım arazisidir. 

Parsel güneydoğu yönündeki yola yaklaşık 240 metre cephelidir. Kuzey yönde Kır mevkii Küme Evleri yoluna yaklaşık 450 metre uzaklıktadır. Taşınmaz amorf geometrik forma sahip olmakla beraber, taşınmazın güneydoğu yönünde kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Bölge tarım faaliyetlerinin yoğunlukta olduğu bölgedir. 

Ulaşım için; Mütevelli mahalle merkezindeki ortaokulun olduğu noktadan Özgürlük Caddesi’ne girilir. Kuzeydoğu yönde 500 metre gidilir, tahliye kanalının karşı yönüne geçerek sağ koldakanal paralelinde 100 metre gidildikten sonra sol koldaki Kır mevkii küme evleri arazi yolundan kuzeydoğu yönde 2 km kadar devam edilir. Sağ koldaki arazi yoluna dönerek güney yönde 450 metre kadar gidildikten sonra taşınmaz sol kolda kalmaktadır ve taşınmaza bu şekilde ulaşım sağlanır. 

Teklif Bekleniyor
Başlangıç Fiyatı: ₺1.250.000
Sonraki Teklif:
Minimum Artış Tutarı: ₺ 12.500
Hizmet Bedeli (KDV Dahildir.)
₺ 44.250
İhaleye katılabilmeniz için belirlenmiş hizmet bedelini yatırmanız gerekmektedir.
TR89 0013 5000 0001 2011 2200 01
Teklif vermek için oturum açın!
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bu ilan hakkında bilgi almak
veya görmek için bizi arayabilirsiniz.

444 26 43

Nasıl Teklif Veririm?

İmzalayın İhale şartnamesini imzalayın ve ihaleye katılım koşullarını sağlayın.
Ödeyin İhale katılım bedelini ilgili banka hesabına ödeyin.
Kazanın İhale katılımınızı gerçekleştirerek ihaleyi kazanın.
Edinin İhaleyi kazandığınız tutar üzerinden kalanı ödeyerek satışı tamamlayın.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.