Anadolubank'tan Aydın Efeler'de 18.938 m² Zeytinlik

Anadolubank'tan Aydın Efeler'de 18.938 m² Zeytinlik
Aydın - Efeler - KONUKLU ZEYTİNKÖY MAHALLESİ Tarla - Zeytinlik
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
18938 m2 Zeytinlik
  • Ada 0
  • Parsel 778
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

AYDIN İLİ, EFELER İLÇESİ, KONUKLU - ZEYTİNKÖY MAH. KARAGÜR MEVKİİ. 778 PARSEL

Açıklamalar

Taşınmaz Aydın ili, Efeler İlçesi, Konuklu Mahallesi, Karagür Mevkii, 778 parselde konumludur. Taşınmaz bölgenin ana arterlerinden olan asfalt köy yoluna yakın mesafede yer almaktadır. Parsel geometrik olarak amorf yapıdadır.

Taşınmazın konumlu olduğu bölgedeki arazilerin büyük çoğunluğunda çok yıllık bağ-bahçe ve tarla tarımı yanında yer yer arıcılık ve hayvancılık yapılmaktadır. 778 parsel üzerinde yaklaşık 300-350 adet zeytin ağacı bulunmaktadır. Asfalt karayoluna yakın konumdadır. Parselin kadastral yola cephesinin bulunmaktadır. Parselin konumlu olduğu bölgede kuru tarım mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu bölgede benzer nitelikte incir, kestane ve zeytin bahçeleri mevcuttur. Çevresinde çoğunlukla kuru tarım yapılan tarlalar mevcuttur. Parsel Zeytinköy Mahalle (köy) merkezinin kuzeyinde ve güneyinde yer almaktadır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede benzer nitelikli tarım arazilerinin yanında köy merkezinde mahalle sakinlerine ait meskenler şeklinde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın çok düşük yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa-orta mesafelerde karşılanabilmektedir. Köy merkezi ile taşınmaz arasındaki ulaşım otomobillerle ve arazi araçları ile sağlanabilmektedir. Mahalle merkezinin güneyinde ve kuzeyinde konumludur.

Ulaşım mahalleler arasında asfalt yoldan, tarlalar arasında stablize yollar veya patikalardan sağlanmaktadır. Kuzey yönde yol ve dereye, diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 185.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 1.850
Teminat Tutarı: ₺ 0

En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.