Burgan Bank'tan İstanbul Ataşehir'de 559 m² Ticari Bina

Burgan Bank'tan İstanbul Ataşehir'de 559 m² Ticari Bina
İstanbul - Ataşehir - Küçükbakkalköy Ticari - Ticari Bina
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
5+1 559 m2 ZEMİN Ticari Bina
 • Ada 1999
 • Parsel 7
 • Yapının Durumu İkinci El
 • Binanın Yaşı 7
 • Binadaki Kat Sayısı 5
 • Yapım Yılı 2014
 • WC Sayısı 4
 • Banyo Sayısı 1
 • Isınma Tipi Kat Kaloriferi
 • Yapı İnşa Tarzı Betonarme
 • Krediye Uygun Evet

Özellikler

Cephe
 • Güney
 • Kuzey
Muhit
 • Alışveriş Merkezi
 • Lise

Adres

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ YANAR SOK. NO: 7 ATAŞEHİR / İSTANBUL

Açıklamalar

Gayrimenkulün konumlu olduğu 1999 Ada 7 Parsel, 268,00  m²  yüzölçümüne sahiptir. Parsel düz bir topografik yapıya ve dikdörtgene benzer bir geometrik şekle sahiptir. Parselin Yanar Sokak`a yaklaşık 9,8 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel sınırları betonarme duvar ile çevrilidir. 

Parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş, bodrum, zemin, 2 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 5 kattan oluşan bir adet bina bulunmaktadır. Parsel bodrum + zemin + 2 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 1 adet birimden oluşmaktadır. Bina girişi  zemin kattan, Yanar Sokak cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi kompozit kaplamadır. Zemin, 2 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında otopark, depo ve teknik alanlar, zemin katında giriş holü, çalışma bölümü ve wc, 1.normal katta salon, mutfak nişi ve wc, 2.normal katta 1 oda, wc ve duş, çatı katında 1 oda, wc ve teras hacimlerinden meydana gelmektedir. Binanın bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı katında çatı arası piyesi olan daire nitelikli 1 adet birimden meydana gelmektedir.  bodrum kat: 219 m² zemin kat alanı 66 m² ve tüm normal katların her biri brüt 99`ar m², çatı katı 76 m2 + 10 m² teras olmak üzere bina toplam brüt 559 m²+ 10 m² teras alanına sahiptir.  Binanın zemin ve normal katları zeminleri laminat parke kaplı, duvarları saten, tavanları ise plastik boyalıdır. Antre, mutfak bölümlerinde zeminler seramik, duvarlar saten boyalı, tavan ise plastik boyalıdır. Islak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı, tavanlar ise plastik boyalıdır. Mutfak tezgahı granit, dolapları ise MDF`dir. Banyo vitrifiye ve ekipmanları tamdır. Giriş kapısı alüminyum doğrama kapı, iç kapı doğramaları ahşap, pencere doğramaları ise PVC`den mamuldür. Isınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz bakımlı durumda olup tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır. Giriş cepheleri alüminyum doğrama olup elektrikli kepenk bulunmaktadır.

Gayrimenkul İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi`nde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım; D-100 karayolu üzerinde Dudullu Caddesi Kayışdağı caddesi yönünde gidilirken Şerifali Caddesi sapağından çıkılarak Kocasinan Caddesi`ne ve devamında cadde ile sağ koldan bağlantılı Yanar Sokak`a girilerek sağlanmaktadır.  Ayrıca taşınmaz Erenköy Gümrük Müdürlüğü, Ataşehir Anadolu Lisesi ve Brandium Avm`ne yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür. Bölge, Ataşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup ,tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Teklif Bekleniyor
Başlangıç Fiyatı: ₺4.000.000
Sonraki Teklif:
Minimum Artış Tutarı: ₺ 40.000
Hizmet Bedeli
₺ 94.400
İhaleye katılabilmeniz için belirlenmiş hizmet bedelini yatırmanız gerekmektedir.
TR53 0012 5095 6202 7033 3003 51
Teklif vermek için oturum açın!
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bu ilan hakkında bilgi almak
veya görmek için bizi arayabilirsiniz.

444 26 43

Nasıl Teklif Veririm?

İmzalayın İhale şartnamesini imzalayın ve ihaleye katılım koşullarını sağlayın.
Ödeyin İhale katılım bedelini ilgili bankanın genel müdürlük hesabına ödeyin.
Kazanın İhale katılımınızı gerçekleştirerek ihaleyi kazanın.
Edinin İhaleyi kazandığınız tutar üzerinden kalanı ödeyerek satışı tamamlayın.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.