Sahibinden İstanbul Sarıyer'de 4 Adet Bloktan Oluşan Bina ve Arsası

Sahibinden İstanbul Sarıyer'de 4 Adet Bloktan Oluşan Bina ve Arsası
İstanbul - Sarıyer - Zekeriyaköy Zekeriya Ticari - Ticari Bina
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
1578 m2 Ticari Bina
  • Ada 1426
  • Parsel 2
  • Binanın Yaşı 2021
  • Krediye Uygun Evet

Adres

USKUMRUKÖY MAH. KİLYOS CAD. A BLOK APT. NO: 244 D / 1 MERKEZ-MERKEZ / SARIYER / İSTANBUL

Açıklamalar

1426 ada 2 parsel sayılı arsa vasıflı taşınmaz üzerinde 4 adet blok yer almaktadır. Bloklar yol cephesinden sırasıyla A Blok, Villa-3, Villa-2, Villa-1 olarak adlandırılmışlardır. A Blok ila Villa-3 arasında havuz yer almaktadır. Parselde otopark bulunmamakta olup bitişik konumdaki 1426 ada 31 parselin bir bölümü açık otopark olarak kullanılmaktadır.
A BLOK: Kilyos Caddesine cephelidir. Projesine göre; bodrum + zemin + normal + çatı kattan ibaret ve 449 m² alanlıdır. Mevcutta bodrum katta; jeneratör kombi odası, zemin katta; salon, mutfak, banyo+wc, normal katta;yatak odası, soyunma odası, banyo, çatı katı; yatak odası, soyunma odası,2 teras bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcutta bodrum katına Kilyos Caddesi'nden doğrudan giriş verilerek mağaza olarak düzenlenmiş ve yaklaşık 180 m² büyütülmüştür. Diğer katlar ofis olarak kullanılmaktadır. Toplam mevcut kullanım alanı 629 m²'dir.
VİLLA-1: Projesine göre ikiz villadır. Bodrum+zemin+çatı kattan ibaret ve 290 m² alanlıdır. Mevcutta bodrum katta; jeneratör kombi odası, zemin katta; salon, mutfak, banyo+wc, çatı katı; yatak odası, soyunma odası, 2teras bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcutta tüm katlar ofis olarak düzenlenmiştir. Toplam mevcut kullanım alanı 315 m²'dir.
 VİLLA-2: Projesine göre ikiz villadır. Bodrum+zemin+çatı kattan ibaret ve 290 m² alanlıdır. Mevcutta bodrum katta; jeneratör kombi odası, zemin katta; salon, mutfak, banyo+wc, çatı katı; yatak odası, soyunma odası, 2teras bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcutta tüm katlar ofis olarak düzenlenmiştir. Toplam mevcut kullanım alanı 317 m²'dir.
VİLLA-3: Projesine göre ikiz villadır. Bodrum+zemin+çatı kattan ibaret ve 290 m² alanlıdır. Mevcutta bodrum katta; jeneratör kombi odası, zemin katta; salon, mutfak, banyo+wc, çatı katı; yatak odası, soyunma odası,2teras bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcutta tüm katlar ofis olarak düzenlenmiştir. Toplam mevcut kullanım alanı 317 m²'dir. Parsel konut imarlı olmakla birlikte tamamı ticari fonksiyonlu kullanılmaktadır. Sitede havuz alanı bulunmaktadır. Sosyal tesis alanının inşa edilmeye başlandığı ancak henüz natamam olduğu görülmüştür. Binaların her birinin ayrı kat kaloriferi ısıtma sistemi vardır. Jeneratör, su deposu, güvenlik sistemi bulunmaktadır.
 Taşınmazların yapı kayıt belgesi almış olması nedeni ile yasal ve mevcut alanı yapı kayıt belgesi ile uyumlu olan mevcut alan olarak alınmıştır.

Teklif Bekleniyor
Başlangıç Fiyatı: ₺30.000.000
Sonraki Teklif:
Minimum Artış Tutarı: ₺ 300.000
Hizmet Bedeli
₺ 1.416.000
İhaleye katılabilmeniz için belirlenmiş hizmet bedelini yatırmanız gerekmektedir.
TR64 0004 6002 4188 8000 1653 21
Teklif vermek için oturum açın!
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bu ilan hakkında bilgi almak
veya görmek için bizi arayabilirsiniz.

444 26 43

Nasıl Teklif Veririm?

İmzalayın İhale şartnamesini imzalayın ve ihaleye katılım koşullarını sağlayın.
Ödeyin İhale katılım bedelini ilgili bankanın genel müdürlük hesabına ödeyin.
Kazanın İhale katılımınızı gerçekleştirerek ihaleyi kazanın.
Edinin İhaleyi kazandığınız tutar üzerinden kalanı ödeyerek satışı tamamlayın.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.